Térkép betöltése...
Sziget2023: itt a teljes program!
Hétnapos bérlet: Második elővételes kör: 68 000 Ft Teljes ár: 74 000 Ft // Ötnapos bérlet: Második elővételes kör: 59 000 Ft Teljes ár: 62 000 Ft // Napijegy: Elővételes ár: 15 000 Ft Augusztus 1-től: 16 000 Ft // Sziget-Budapest Citypass: Ár: 3 600 Ft /
POP-ROCK NAGYSZÍNPAD:
16:00 Jake Bugg 17:45 Imagine Dragons 19:30 Placebo 21:30 Skrillex
A38 SZÍNPAD:
16:30 Girls in Hawaii 18:00 The Big Pink 19:50 Tom Odell 21:40 Miles Kane 23:30 London Grammar 01:00 R3hab 02:30 Madeon 04:15 Andro
VILÁGFALU SZÍNPAD:
16:00 Cornerstone Roots (NZ) 17:00 Oy Division (IL) 18:30 La Yegros (AR) 20:00 Rupa & The April Fishes (US) 21:30 Bassekou Kouyate & Ngoni Ba (ML) 23:30 Romengo (HU) 01:00 DJ Kosta Kostov (BG-DE)
VILÁGFALU - AFRO-LATIN-REGGAE PROGRAMOK:
17:00DJ Azou (SEN)23:00Love Alliance (H)
B.MY.LAKE PRESENTS: COLOSSEUM:
12:00 Roberto Traista14:00 Mateo & Spirit16:00 Reecoba18:00 Gabor Kraft 20:00 Jay Lumen 22:00 Hot X 00:00 Egbert vs. Secret Cinema 02:00 Joseph Capriati 04:00 SanFranciscoBeat
PETŐFI RÁDIÓ - VOLT FESZTIVÁL SZÍNPAD:
14:00 Hangtapasz 15:30 Elefánt - a Nagy-Szín-Pad verseny jelöltje 16:50 Sena 18:30 Antilop Horror (Kálocz - Lovasi - Pálinkás - Sárközi - Nagy) 20:10 HS7 21:50 Vad Fruttik 23:30 Cimbaliband 00:30 Tesco Disco
BLUES-ÍR SZÍNPAD OLÁH ANDOR EMLÉKÉRE:
13:00 Electric Blues Party: Red Bird 15:00 História 17:00 Beaux Jaxon Blues Qvartet 19:00 Gyo Kretz 21:00 Török Ádám és a Mini 23:00 Peter Lipa Band 01:30 Mississipi Big Beat & Charlie Fabert 03:00 Blues Beat Party: Sab
EURÓPA SZÍNPAD:
12:00Raggalution (SLO)13:30Dubblestandart (A)15:00Kid Simius live (D)16:30Salmo (I)18:00Gloria Boateng (BE)
MAGIC MIRROR:
22:00Táncdalfesztivál - Aradszky László22:30VARIETÉ00:30PARTY - !szkafander (dj's: 'Aendroid & Legars)
YOUTUBE PRESENTS: BUDAPEST PARK TRIBUTE SZÍNPAD:
23:00Piknik Park - Linkin Park Tribute Band01:00Stoned - Rolling Stones Tribute Band03:00DJ Hali
TÁBORTŰZ ÉS HOMOKOZÓ:
23:15 Nadia Carveth (CAN) 03:00 Broders (H)
CÖKXPÔN CHILL GARDEN:
09:15 Universal Language 12:00 Ficture 14:30 Subculture Revolution Family 17:00 DU3normal 22:00 Snaptum 00:00 Blue Forest 01:00 Amira Art Company 01:45 Thy Veils 02:45 Wave Of Sound 03:50 Fotel 05:00 Duel
FIDELIO KULZÚRZÓNA - ÖSSZMŰVÉSZETI SZÍNPAD:
00:00 Thomas Oliver (NZ)
ROBUR SOUNDSYSTEM ÉS ROBUR BISZTRO:
10:00 Hege 12:00 Zomblaze 14:00 Yapo & iamyank 16:00 Leap 18:00 Goldsprint 20:00 Nora Matisse 22:00 Ioda aka Yesman 00:00 Sanyi 02:00 Adam Salmon 04:00 sLicz
ART ZONE (szemben a Magic Mirrorral):
'Alternative Budapest' #4 exhibition by KoPé
Hozzászólások