Térkép betöltése...
Sziget2023: itt a teljes program!
Hétnapos bérlet: Második elővételes kör: 68 000 Ft Teljes ár: 74 000 Ft // Ötnapos bérlet: Második elővételes kör: 59 000 Ft Teljes ár: 62 000 Ft // Napijegy: Elővételes ár: 15 000 Ft Augusztus 1-től: 16 000 Ft // Sziget-Budapest Citypass: Ár: 3 600 Ft /
POP-ROCK NAGYSZÍNPAD:
16:00 Mary PopKids - a Nagy-Szín-Pad verseny nyertese 17:45 Bastille 19:30 Lily Allen 21:30 Macklemore & Ryan Lewis
A38 SZÍNPAD:
16:30 Michael Kiwanuka 18:00 Fink 19:50 Irie Maffia 21:40 Bonobo 23:30 Stromae 01:00 Kavinsky (Outrun Live) 02:30 Axwell 04:30 Muzzaik
VILÁGFALU SZÍNPAD:
17:00 Russkaja (AT) 18:30 Depedro (ES) 20:00 Yasmine Hamdan (LB-FR) 21:30 Jupiter & Okwess International (CG) 23:30 Projekt Rakija (NL-BW) 01:00 DJ Click (FR)
VILÁGFALU - AFRO-LATIN-REGGAE PROGRAMOK:
17:00 Rudeneck Sound (H) 23:00 Goatmet Sound System (H) feat. G-ras (H) + Céanne (H)
B.MY.LAKE PRESENTS: COLOSSEUM:
12:00 Rizkid & Kormix 13:00 Chuck & Perge 14:00 Garay & Add 2 Basket & Zee aka Jaffa Surfa 15:00 Yvel & Tristan & James Grow 16:00 Chuck & Perge 18:00 Rizkid & Kormix 20:00 Yvel & Tristan & James Grow 22:00 Garay & Add 2 Basket & Zee aka Jaffa Surfa 00:00 Max Cooper 02:00 Steve Lawler 04:00 All together
PETŐFI RÁDIÓ - VOLT FESZTIVÁL SZÍNPAD:
14:00 Van Zozéka 15:30 Turbo - a Nagy-Szín-Pad verseny jelöltje 16:50 Anna and the Barbies 18:30 Supernem 20:10 Intim Torna Illegál 21:50 The Carbonfools 23:30 Ganxsta Jazz 00:30 Necc Party
BLUES-ÍR SZÍNPAD OLÁH ANDOR EMLÉKÉRE:
13:00 Electric Blues Party: Red Bird 15:00 Travellers' Company 17:00 Írka-FÍRka 19:00 Éirí 21:00 Firkin 23:00 Pat McMullan and Friends 01:30 Lochnesz
EURÓPA SZÍNPAD:
12:00Longital (SK)13:30DVA (CZ)15:00Mighty Oaks (D)16:30Caparezza (I)18:00BaLaKo (RO)
MAGIC MIRROR:
22:00 Táncdalfesztivál - Groovehouse 22:30 VARIETÉ 00:30 PARTY - Tama Sumo (Ostgut Ton, Panorama Bar Resident, Berlin)
YOUTUBE PRESENTS: BUDAPEST PARK TRIBUTE SZÍNPAD:
23:00 Rage Against The Machine Tribute by Subscribe 01:00 Good Time Boys - Red Hot Chilli Peppers Tribute Band 03:00 DJ Gonda Jr.
TÁBORTŰZ ÉS HOMOKOZÓ:
23:15 Tükezoo (H) 00:30 Damir Kedzo & Toni Breulj (HR) 03:00 Godzi & Zoli (H)
CÖKXPÔN CHILL GARDEN:
09:15 Ineste 12:00 DJ Moosz 14:30 Fonogeri 17:00 SusPa 22:00 Prodee 01:00 Arum Melati Indonesian Dance Group 01:45 Sin Seekas 02:45 Pamu 03:50 Aythar 05:00 Czellux
FIDELIO KULZÚRZÓNA - ÖSSZMŰVÉSZETI SZÍNPAD:
00:00 Louis Baker (NZ)
ROBUR SOUNDSYSTEM ÉS ROBUR BISZTRO:
10:00 Hege 12:00 Vanda 14:00 Subculture Revolution 18:00 Goldsprint 20:00 thebakkerman 22:00 Nixon 00:00 Minek Lejön 04:00 Khaist
ART ZONE (szemben a Magic Mirrorral):
'Alternative Budapest' #4 exhibition by KoPé
Hozzászólások